Logo2017
Войти

Войдите в свой аккаунт

Логин *
Пароль*
Запомнить
Отправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom
rucsenhuplrouk

obzorНасамперед хотілося б зазначити, що даний проект немає нічого спільного з класичним поняттям "Інфотур". У нього ми вкладаємо значно більше, аніж  "просту поїздку заради ознайомлення".

Про проект

Даний проект насамперед буде корисний тим, кому недостаньо інформаційних площ, які надаються на сайті безкоштовно. Кінцевою метою проекту є написання розгорнутого репортажу про вашу послугу чи пропозицію, з розміщенням його на сайті в рубриці "Обзоры", а також з розміщення посилання на публікацію у вашій пропозиції.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

Умови проекту:

Замовник протягом доби приймає на своїй території 2-4 предстаників порталу, максимально демонструючи усі можливості та переваги, які надаються відпочивальникам.

 

 vip

Про послугу

Усі вищеперелічені послуги є методом пасивного просування. Дана послуга передбачає розміщення Вашої пропозиції у VIP-групі на першій сторінці порталу. Тобто ваша пропозиція тривалий час перебуватиме однією із перших у загальному переліку пропозицій, що суттєво вплине на збільшення кількості її переглядів всередньому у 4 рази. Замовити пропозицію можна або по телефону, або натиснувши кнопку "Замовити послугу".

УВАГА!!! Перед тим як зробити замовлення, переконайтеся, що інформація про вашу послугу розміщена у нас на сайті в Катплозі туристичних пропозицій. Якщо ні - розмістіть її. Це можна зробити безкоштовно перейшовши за посиланням: "Добавить в каталог"

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

 

helpЯкщо у вас з тих чи інших причин невдається додати інформацію на сайт:

 • не знаєта як
 • проблеми з інтернетом
 • не вистачає часу

Ми готові вам допомогти (при наявності вільних адміністраторів).

 • kontekstУ вас недостатньо клієнтів.
 • Вам потрібні нові клієнти  вже і у найкоротші терміни.
 • Вам необхідно, щоб про вас довідалося якомога більше людей.

Вирішення цих проблем  -  просування в Інтернеті з  допомогою систем контекстної реклами. На сьогодні існує безліч методик і способів просування та розкрутки. Навіть даний портал є одним з таких методик. Проте, як показує досвід, спосіб просування через системи контекстної реклами на даний час є найефективнішим серед усіх способів та методів просування.

Тому, якщо  Вас не задовольняють попередні способи просування, спільно з нашими партнером веб-студією Sample-Soft пропонуємо пакети послуг зі швидкого просування в Інтернеті з допомогою систем контекстної реклами.  Результатом цього просування є:

 • розміщення інформації про вашу послугу на багатьох спеціалізованих сайтах;
 • розміщення інформації про вашу послугу на перших сторінках в пошукових мережах;
 • отримання візитів на ваш ресурс зацікавленої аудиторії, а відтак і нових клієнтів.

katalogКаталог туристичних послуг: про проект

Каталог туристичних пропозицій є основою нашого порталу. Він передбачає укладання розширеного каталогу туристичних послуг карпатського регіону, а ткож покликаний сприяти у їх просуванні  в мережі Інтернет. Даний проект постійно вдосконалюється, пропонуючи все нові і нові опції для зручності користування, даючи Вам змрогу якнайкраще презентувати себе та залучати нових відвідувачів та потенційних клієнтів.

 

 

 

 

videoВідеоконтент на даний час є одним з найкращих способів репрезентувати себе і свою туристичну послугу для широкої аудиторії. Тож пропонуємо Вашій увазі створення відеоролика про Вашу туристичну послугу з подальшим розміщенням його у нас на сайті. Окрім цього даний матеріал зможете розміщувати і на своїх веб-сторінках чи навіть у соціальних мережах.

molniyaПослуга «Молния» - короткі новини та анонси актуальних туристичних подій та маркетингових заходів.

Умови подання інформації в інформаційний блок «Молния»

Право на безкоштовне розміщення інформації отримує кожен «надавач пропозицій», який бодай раз скористався допоміжними послугами сайту (Розміщення пропозиції у ВІП-групі, Послуга «Огляди-Інфотур», послуги з виробництва сайту, послуги з виробництва мультимедійної продукції). Для інших – послуга надається за домовленістю.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

 

 Умови:  Вартість:
 Для тих, хто  бодай раз скористався платними послугами сайту  Безкоштовно (на 1 рік)
 На загальних підставах  30 грн. (за новину)
 Для закладів культури: музеї, галереї, фестивалі, театри, філармонії Безкоштовно (на постійній основі)

 

  * Оплата послуги здійснюється на карту Приватбанку

siteЕсли у Вас есть сайт туристической тематики и он касается Карпатского региона (Львов , Ужгород , Ивано - Франковск , Черновцы включительно) можете разместить его в нашем каталоге бесплатно..

Условия публикации

 1. Сайт должен строго соответсвовать тематике каталога
 2. Необходимо  на вашем сайте разместить иконку с обратной ссылкой . Без нее сайт не будет опубликован . Код иконки подано ниже.

 

 Умови:  Вартість:
 При умові наявного зворонього посилання  Безкоштовно

 

reklamaДля збілшення аудиторії, котра отримає інформацію про вашу пропозицію чи послугу, пропонуємо розмістити графічний банер у нас на сайті.

Переваги:

 • Інформація постійно на виду, адже розміщена на усіх сторінках сайту
 • Наявність прямого посилання на ваш сайт чи потрібний ресурс

 

foto

Про послугу:

Є потреба у якісних фотографіях для репрезентування вашої пропозиції чи послуги, а також якщо у Вас немає змоги розмістити інформацію про Вашу послугу на сайт. Ми це можемо зробити за Вас. У вартість входить збір інформації, робота фотографа та доїзд.

 

Умови:

Подкатегории

Страница 1 из 2

vip.gif Рекомендованые предложения


 

Real time web analytics, Heat map tracking