Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Отож 2 першочергових завдання які ми ставили перед презентацією були виконані. Перше – продемонструвати ширшій аудиторії фільм про вузькоколійку Верхнє Синьовидне – Мальмансталь, друге зустрітися з друзями та колегами, обмінятися досвідом контактами. І перше і друге вдалося виконати сповна.

 

Отож коротко про вcе що відбувалося на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності за участю проекту karpatytur.info. Почнемо з того що вперше наш проект взявся за такий масштабний проект як «Слідами легендарної вузькоколійки Верхнє Синьовидне - Мальмансталь». В рамках проекту було створено декілька публікацій для нашого порталу, запроваджено новий екскурсійний маршрут і відзнято краєзнавчий фільм про цю вузькоколійну систему. Згодом відбулося декілька цікавих презентаційних зустрічей і ось кульмінація – участь нашого порталу на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності Львів ТурЕКСПО 2021.

У вівторок 19 жовтня відверто готувалися і хвилювалися до зустрічі, адже робимо це у перший день форуму при найбільшій активності. Також у той же момент поряд відбувалася презентація відомого тревел-блогера Ореста Зуба, а перед нами туристична презентація польського міста Жешув. Тобто відповідальність була на досить високому рівні. Отож наша команда прибула на форум завчасно щоб розгледітись і якось перейнятися атмосферою цього грандіозного туристичного заходу. Те що локація була змінена з традиційного Палацу мистецтв на Арену Львів додало певних позитивних моментів форуму. Очевидно це нотки новизни та розмаху.

Переступивши поріг виставкової локації одразу занурилися у бурхливий світ туристичної інформації. Після третього хаотично обраного стенду розуміємо, що нас на усіх не вистачить і починаємо обирати виключно тих хто презентує карпатський регіон. Ось Мукачеве з замком Паланок і аквапарком Карпатія, за мить уже спілкуємося з друзями з Буковини, яких було приємно знову зустріти, далі колоритний стенд міста Рахів, ще далі Тернопіль і так далі і далі  і аж біля стенду Херсона розуміємо що межі Карпат щось явно вийшли за межі. Вибачте за таку тавтологію, але насправді було приємно спілкуватися з представниками туристичних організацій та установ оскільки це велетенський пласт інформації, який дає підстави по новому розкривати туристичні можливості не лишень Карпат але й України та ближнього зарубіжжя.

expo4

Та все ж час стрімко наближався до моменту ікс і час шукати наш конференц зал. І ось тут на нас очікував наступний сюрприз: PREMIUM SKY BOX цікаве і нестандартне приміщення з панорамним видом на саму Арену Львів. Навіть на початках побоювалися щоб вид не  перебивав увагу від теми. Якраз тут завершилась презентація польських друзів з міста Жешув і час готуватися до нашого виступу.

expo2

Отож ми прибули на форум командою з п’яти осіб. Мабуть вперше у такому великому складі, тож підтримка уже була. Виступ контент-менеджера Ярослава Барана, далі розпочалась трансляція фільму. Як не дивно за цей короткий час у залі суттєво додалося людей. Коли під час титрів зазвучали аплодисменти усі тривоги якось відійшли на задній план, адже стало зрозуміло – тут своя публіка. А далі розпочалося знайомство з історією проекту та командою проекту. Кандидат філологічних наук Ганна Іваночко поділилася своїми враженнями що саме її зачепило у цій залізничній темі і чому вона доєдналася до проекту. Микола Бакай – менеджер туристичної фірми «Поїхали» розповів що вірить у цей маршрут і цю історію і без сумніву вбачає у ній багато перспектив.  Особливо  цікавою був виступ представника музею  Коростівської вузькоколійки пана Ярослава Городчука, який розповів про історію створення музею, про плани на майбутнє. Та все ж головним мессиджем для нас у його виступі було те що відкриття музею заплановано на 2022 рік. Отож очікуємо з нетерпінням цієї події.

expo3

expo5

А далі були запитання і інколи навіть такі що нас застали зненацька, проте у них було багато цікавих підказок як і що робити на наступний раз при реалізації подібних проектів. Особливо цікавими були запитання від біолога Тараса Гринчишина, який виявляється добре знає ці краї і було приємно почути від нього багато корисної інформації. Загалом дискусія була цікава і предметна що ми і незчулися як перебрали відведений нам час.

Отож головні мессиджі конференції. По-перше проект хоча і завершився у нашому форматі реалізації та все ж він починає жити туристичним життям і попереду ще презентація фільму он-лайн для широкої аудиторії. Як і анонсували, відбудеться це швидше за все на День залізничника 14 листопада. Другий мессидж: нарешті через 12 років музей коростівської вузькоколійки ось-ось має відкритися. Ну і третій мессидж- маємо плани і бажання на подальшу співпрацю з паном тарасом Гринчишиним, який як один з кращих фахівців по плазунах має що розповісти про карпатську повзучу фауну.

Шкода що так усе швидко завершилося. Звичайно форум тривав ще 2 дні. Там були цікаві майстер-класи, презентації, але наша участь наразі була завершена. Тож є великі сподівання що співпраці з ГалЕКСПО лишень на цьому розпочинається і команді якої велике спасибі за гостинність і за справді по домашньому комфортні умови проведення презентації. Вдячні усім учасникам дискусії та слухачам що відвідали нашу презентацію – без вас не було б так цікаво та змістовно, ну і подяка команді нашого нашого порталу що зібралися перейнялися, зробили і презентували цей проект.  Як зазначив керівник сектору промо проекту karpatytur.info  Андрій Баховський, який у цей день виконував важливу роль контролю за організаційними моментами: «Це був крутий проект і надзвичайно цікавий». Тож вкотре переконалися що наші переконання та традиції вірні: підтримувати усе що робить карпатський регіон привабливішим для туристів та гостей з цілого світу.karpatyturinfo