Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

4 листопада на День Залізничника відбулась логічне завершення проекту «Слідами легендарної вузькоколійки Верхнє Синьовидне - Мальмансталь». У цей день як анонсувалося відбулась он-лайн трансляція фільму з однойменною назвою.

 

Проект який розтягнувся майже на увесь туристичний сезон 2021 року таки було завершено з результатами, які перевершили очікування. В рамках проекту запущено пілотний екскурсійний маршрут по артефактах вузькоколійки, створено декілька публікацій для нашого сайту, і зокрема детальний огляд маршруту, а також створено краєзнавчий фільм, який вчора було презентовано он-лайн.

Насправді довкола цього проекту об’єдналася команда однодумців, яка постійно збільшувалася і кожен з її учасників додавав щось корисне до фінального результату. Також багато подій відбувалося поза інтернетом. З вищезгаданою стрічкою відбулися презентації в біліотеках карпатського регіону. Кульмінація сталася на Міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності Львів ТурЕКСПО 2021. Там мали змогу презентувати проект широкій аудиторії. Та це був ще не фінал. 4 жовтня поряд з презентацією фільму в інтернеті відбулася презентація у місті Дрогобич в музеї Дрогобиччина для мешканців цього туристичного міста карпатського регіону. Приємно що в останній момент отримали інформаційну підтримку від Управління туризму та курортами Львівської обласної державної адміністрації. Отож задуманий нашою командою проект можна вважати успішним.

Що далі? У нашому випадку це пошук нових цікавих туристичних принад і при потребі запровадження нових проектів з їх просування. Проте якщо повертатися до нашої вузькоколійки – тут є куди розвиватися. Хотілося б щоб туристичний маршрут до розробки якого мали причетність все ж від пілотного перейшов у стадію стабільного проекту. Сам маршрут має великий потенціал для розвитку та реалізації оскільки сьогодні він охоплює невеличку частину артефактів які досі залишилися на шляху вузькоколійки. Тут є велике поле для креативу та розвитку. Також хотілося б в майбутньому побачити повноформатний фільм про ці фрагменти історії. Але як кажуть це вже інша історія і інші вимоги.

Наразі ж хотілося подякувати усім хто долучився до створення даного проекту і висловити сподівання, що й надалі у нас виникатимуть можливості робити все нові і нові туристичні відкриття в улюблених Карпатах.karpatyturinfo