Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fblog%2Ftv%2F%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD_2.1.1
серпня 15, 2022

Замками Закарпаття – частина перша

in Карпати - TV by admin
Дана відеозамальовка створена спільно з каналом «Блог туриста» та студією «Ярекфото» про замк Закарпаття. У першій частині говоримо про два маловідомі в туристичних колах замки: королівський Нялаб та Середнянський, а також про Невицький. У наступній частині відвідаємо Ужгородський замок та замок Канків. Ну і в третій – Паланок, Сент Міклош та Хустський замок. Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Як повідомив на своїй сторінці один з активісті залізничного руху Львівщини Ярослав Городчук, відкриття Живого музею технічної спадщини, яке було анонсоване на весну 2022 року через війну з російською федерацією переноситься на більш пізній період.

 

Нагадаємо що уже декілька років поспіль в Карпатах в селі Коростів з ініціативи австрійського мецената та волонтера Вольфрама Венделіна та з допомогою місцевих волонтерів здійснюється побудова музею вузькоколійної техніки, відомого в народі як Коростівська вузькоколійка. Проте у авторів даного проекту є значно ширші плани ніж локальний музей.

Загалом минулого року на Львів ТурЕкспо під час презентації нашого відео проекту про вузькоколійку «Верхнє Синьовидне - Мальмансталь» пан Ярослав Городчук поділився планами про створення Живого музею технічної спадщини, який за попередніми планам мав відкритися на весні. Проте враховуючи ситуацію в країні з нападом Російської Федерації на Україну – відкриття переноситься на біль пізній період. Наразі відновлюється волонтерські табори, учасники яких допомагають споруджувати залізничну інфраструктуру музею.

Уважно стежимо за розвитком подій і сподіваємося додатково повідомити про відкриття і початок роботи даного музею.karpatyturinfo