Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fmolniya%2Ftransport
травня 26, 2023

З червня зміни у графіку поїздів у Карпатському напрямку.

in Блискавка - NEWS by admin
Як повідомляє офіційний сайт Укрзалізниці з 10 червня запроваджується літній графік курсування поїздів. Зміни та нововведення торкнуться і поїздів які курсуватимуть у карпатському туристичному напрямку. Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

І ще про одну з важливих транспортних пам’яток Карпат та Закарпаття. Як повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук керівник громадської організації «Крізь гори» Олексій Любецький нарешті оновлено мапу технічного стану полотна Боржавської вузькоколійки. Цьому передувала велика робота з вивчення маршруту.

 

Цієї зими пан Олексій пішки пройшов весь шлях залізниці що дало можливість отримати неоцінену інформацію про загальний технічний стан. На основі таких даних створено мапу, яка з допомогою однодумців тепер оновлена до актуального стану.

Наявність такої карти буде дуже доречною після змін які очікують на Боржавську вузькоколійку. Сьогодні Закарпатська обласна рада має розглядати питання про передачу Боржавської вузькоколійки від Укрзалізниці у її власність. Висловлюємо щире сподівання що зміна власника стане каталізатором якісних змін зі збереження і відновлення ще однієї туристичної принади краю.

borjava trail

 karpatyturinfo