Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fblog%2Ftv%2F%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD_2.1.1
серпня 15, 2022

Замками Закарпаття – частина перша

in Карпати - TV by admin
Дана відеозамальовка створена спільно з каналом «Блог туриста» та студією «Ярекфото» про замк Закарпаття. У першій частині говоримо про два маловідомі в туристичних колах замки: королівський Нялаб та Середнянський, а також про Невицький. У наступній частині відвідаємо Ужгородський замок та замок Канків. Ну і в третій – Паланок, Сент Міклош та Хустський замок. Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

І ще про одну з важливих транспортних пам’яток Карпат та Закарпаття. Як повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук керівник громадської організації «Крізь гори» Олексій Любецький нарешті оновлено мапу технічного стану полотна Боржавської вузькоколійки. Цьому передувала велика робота з вивчення маршруту.

 

Цієї зими пан Олексій пішки пройшов весь шлях залізниці що дало можливість отримати неоцінену інформацію про загальний технічний стан. На основі таких даних створено мапу, яка з допомогою однодумців тепер оновлена до актуального стану.

Наявність такої карти буде дуже доречною після змін які очікують на Боржавську вузькоколійку. Сьогодні Закарпатська обласна рада має розглядати питання про передачу Боржавської вузькоколійки від Укрзалізниці у її власність. Висловлюємо щире сподівання що зміна власника стане каталізатором якісних змін зі збереження і відновлення ще однієї туристичної принади краю.

borjava trail

 karpatyturinfo