Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fnews%2F2022%2Fny1-570x542
листопада 28, 2022

Новорічні та різдвяні тури у Карпатах від «Ворохта 365»

in # Новорічна колонка by admin
У цей не простий час таки відчути подих свята та дитинства сповна можна у Карпатах у туристичному комплексі «Ворохта 365». Саме в зимовий період тут дотримуються давніх гуцульських традицій, тут потужна зимова розважальна програма і що найголовніше це доступність такого способу перемикання від сьогодення. Як зазначають представники «Ворохта 365». Відпочинок у Карпатах узимку бездоганно підходить,… Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Команда проекту karpatytur.info таку дату не могла обійти стороною, тож Міжнародний День Туризму вирішила відзначити відповідно до вимог часу. Відтак вчора 27 вересня з ініціативи Благодійного фонду «Опіка Майбутнього» ми долучилися до благодійного проекту щодо психологічної реабілітації дітей в період війни і разом з партнерами  та дітьми-сиротами з Харкова вирушили в цікаву мандрівку.

 

На першому етапі нас очікувала дельфінотерапія та динозавротерапія на курорті Трускавець. Ну а звідтіля вирушили в Карпати до наскальної фортеці Тустань що в селі Урич. Насправді для себе відкрили ще одну позитивну сторону гір: Карпати це потужний антидепресант і засіб для психологічної і фізичної реабілітації. Море позитивних емоцій і дитячих посмішок стали показником того що корпоративне свято вдалося і поставлена ціль досягнута. Тож карпатський осінній сезон можна вважати відкритим! Велике спасибі пану Андрію Баховському (Директор БФ «Опіка Майбутнього») та пані Олені Баховській за організацію і впровадження для дітей даного проекту. Приємно бути з вами в одній команді.

urych tur1

urych tur2karpatyturinfo