ОБЗОР: Санаторий «Теплица» - самые теплые воспоминания
Подробнее...>>
ОБЗОР: «Усадьба Лукача» - закарпатское гостеприимство у подножия горы Пикуй
Подробнее...>>
ОБЗОР: Мини-отель «Оберег» - талисман вашего отдыха
Подробнее...>>
ОБЗОР: "Казацкий чан": новых вам ощущений и «с легким паром»!
Подробнее...>>

#NEWS - Трускавец

molniya1

Туристические новости курорта Трускавец

 • Восточноевропейский форум гостеприимства и курортологии - в центре внимания Карпаты

  Давно на курорте Трускавец мечтали попасть в два заветные и труднодоступные места. Первое - месторождение минеральной воды «Нафтуся», второе - Международная клиника профессора Владимира Козявкина. Без преувеличения можно сказать, что именно в этих таинственных местах рождаются чудеса. И если первая мечта стала реальностью год назад (см. Здесь), то вторая оставалась недоступной.

 • Східноєвропейський форум гостинності та курортології – у центрі уваги Карпати

  Давно на курорті Трускавець мріяли потрапити у два заповітні і важко доступні місця. Перше – родовище мінеральної води «Нафтуся», друге – Міжнародна клініка професора Володимири Козявкіна. Без перебільшення можна сказати що саме у цих таємничих місцях творяться дива. І якщо з перша мрія стала реальністю рік тому (див. тут), то друга залишалася недоступною.

 • «Кришталевий лотос» знову у Трускавці

  Уже традиційно на початку року курорт Трускавець прийматиме Східноєвропейський форум гостинності та курортології, в рамках якого відбудеться вручення відзнаки «Кришталевий лотос», за особливі заслуги в популяризації та пропагуванні туристичних принад Карпатського регіону Європи.

 • «Хрустальный лотос» снова в Трускавце

  Уже традиционно в начале года курорт Трускавец будет принимать Восточноевропейский форум гостеприимства и курортологии, в рамках которого состоится вручение награды «Хрустальный лотос», за особые заслуги в популяризации и пропаганде туристических достопримечательностей Карпатского региона Европы.

 • Трускавец Без снега но по снежному

  Несмотря на то что снега в окрестностях курорта и не наблюдается, однако в ближайшие дни предусмотрено много событий связанных именно с зимними видами развлечений.

 • ТРУСКАВЕЦЬ Без снігу та по сніжному

  Незважаючи на те що снігу в околицях курорту і не спостерігається, проте у найближчі дні передбачено багато подій пов’язаних саме з зимовими видами розваг.

 • На свята до Трускавця запрошують Апартаменти «У Миколая»

  Ніколи не буває запізно відвідати Карпати в новорічний період. Думаєте уже немає місць і все розкуплено? Насправді особливо в передноворічний період стаються дива і насправді з’являються вільні місця та господарі які люб’язно приймуть Вас.

 • На праздники в Трускавец приглашают Апартаменты «У Николая»

  Никогда не бывает поздно посетить Карпаты в новогодний период. Думаете уже нет мест и все раскуплено? На самом деле особенно в предновогодний период происходят чудеса и на самом деле появляются свободные места, и хозяева любезно примут Вас.

 • СХОДНИЦА Санта Мария - в новогоднюю ночь вокруг света ...

  Новый Год в Карпатах - сам факт придает изюминку и неповторимость этому празднику. Но в действительности при встрече 2020 это только точка отсчета, за которой скрываются много сюрпризов и тайн. До сих пор не выбрали место для встречи Нового Года? Карпатский курорт Сходница, убеждены, является одним из лучших вариантов. Здесь в новогоднюю ночь будут происходить просто мистические события. Для швартовки выбираем курортный комплекс «Санта-Мария» и отправляемся в фантастическое путешествие.

 • СХІДНИЦЯ Санта Марія – в Новорічну ніч навколо світу…

  Новий Рік у Карпатах – сам факт додає родзинки та неповторності цьому святу. Та насправді при зустрічі 2020 це лишень точка відліку, за якою ховаються багато сюрпризів і таємниць. Досі не обрали місце для зустрічі Нового Року? Карпатський курорт Східниця, переконані, є одним з кращих варіантів. Тут у новорічну ніч будуть відбуватися просто містичні події. Для швартування обираємо курортний комплекс «Санта-Марія» і вирушаємо у фантастичну подорож.

 • ТРУСКАВЕЦЬ Один з найбільших аквапарків у майбутньому

  Листопад 2019 року став для карпатського регіону багатим на плани та початок проектів. І ось чергова новина, яка не може не радувати туристів: на курорті Трускавець мають спорудити найбільший у Східній Європі аквапарк.

 • ТРУСКАВЕЦ Один из крупнейших аквапарков в будущем

  Ноябрь 2019 стал для карпатского региона богатым на планы и начало больших проектов. И вот очередная новость, которая не может не радовать туристов: на курорте Трускавец должны построить крупнейший в Восточной Европе аквапарк.

 • РЕПОРТАЖ В Трускавце снова говорили о Нафтусе

  16 сентября на курорте Трускавец состоялась конференция на тему «Трускавецкое месторождение минеральных вод - основа развития медицинского туризма Львовского региона». Поскольку о Нафтусе, как и о курорте Трускавец писали не раз, поэтому в этот раз нас заинтересовал последний пункт программы, а именно экскурсия на месторождение минеральных вод - место куда вход простым посетителям заказан. Поэтому сегодня можете глазами наших корреспондентов посмотреть на святая святых курорта Трускавец, а именно то, что скрыто от глаз отдыхающих, и является сердцем курорта.

 • РЕПОРТАЖ У Трускавці знову говорили про Нафтусю

  16 вересня на курорті Трускавець відбулася конференція на тему «Трускавецьке родовище мінеральних вод – основа розвитку медичного туризму Львівського регіону». Оскільки про Нафтусю, як і про курорт Трускавець писали не раз, тож цього разу нас зацікавив останній пункт програми, а саме екскурсія на родовище мінеральних вод – місце куди вхід простим відвідувачам заказано. Отож сьогодні маєте змогу очима наших кореспондентів подивитися на святая святих курорту Трускавець, а саме те що приховане від очей відпочивальників, і є серцем курорту.

 • В міжсезоння в Карпатах будуть говорити про бальнеологію

  Коли туристичний пік іде на спад саме час поговорити про фундаментальні туристично-творчі моменти. Отож проведення виставок і семінарів є цілком логічним явищем. У вересні в карпатському регіоні будуть багато говорити про бальнеологію Зокрема два цікавих семінари розкажуть про унікальну Трускавецьку Нафтусю і про нові тренди у лікуванні мінеральними та термальними водами.

 • В межсезонье в Карпатах будут говорить о бальнеологии

  Когда туристический пик идет на убыль самое время поговорить о фундаментальных творческих моментах. Поэтому проведение выставок и семинаров является вполне логичным явлением. В сентябре в карпатском регионе будут много говорить о бальнеологии, и в частности два интересных мероприятия расскажут об уникальной Трускавецкую Нафтусю и о новых трендах в лечении минеральными и термальными водами.

 • ДРОГОБИЧ «Тріада часу» - незабутня екскурсія від Олега Стецюка

  Сподіваємося, що тим хто на ці вихідні вибрав для відпочинку курорт Трускавець та Східницю поталанило особливо. Ексклюзивна екскурсія від Олега Стецюка вуличками стародавнього Дрогобича це просто унікальний шанс дізнатися про це місто такі речі, які здаються науковою фантастикою. Та не все так просто.

 • ДРОГОБЫЧ «Триада времени» - незабываемая экскурсия от Олега Стецюка

  Надеемся, что тем, кто на эти выходные выбрал для отдыха курорт Трускавец и Сходница повезло особенно. Эксклюзивная экскурсия от Олега Стецюка по улочкам древнего Дрогобыча это просто уникальный шанс узнать об этом городе такие вещи, которые кажутся научной фантастикой. Но не все так просто.

 • Трускавець – Парний Чемпіонат України зі стронгмену 2019

  Туристичний сезон у карпатському регіоні звично буде багатий на всілякі події, доступні для широкого загалу. Так 23 червня на курорті Трускавець на Майдані Незалежності відбудеться видовищне шоу – Парний Чемпіонат України зі стронгмену 2019. Очікується, що головним гостем цього змагання має стати найсильніший атлет України Василь Вірастюк. Побачити дійство зможе кожен бажаючий.

 • Трускавец - Парный Чемпионат Украины по стронгмену 2019

  Туристический сезон в карпатском регионе привычно будет богат на всевозможные события, доступные для широкой общественности. Так 23 июня на курорте Трускавец на Майдане Независимости состоится зрелищное шоу - Парный Чемпионат Украины по стронгмену 2019 Ожидается, что главным гостем этого соревнования должен стать сильнейший атлет Украины Василий Вирастюк. Увидеть действо сможет каждый желающий.

vip.gif Рекомендованые предложения


karpatyturinfo

 

Real time web analytics, Heat map tracking