Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Послуги сайту (для надавачів туристичних послуг)

Насамперед хотілося б зазначити, що даний проект немає нічого спільного з класичним поняттям "Інфотур". У нього ми вкладаємо значно більше, аніж  "просту поїздку заради ознайомлення".

Огляди див.тут>>


 

Про проект

 • Ми готові розповісти про Вас
 • Ми готові переконувати що Ви найкращі

Кінцевою метою проекту є написання розгорнутого репортажу про вашу послугу чи пропозицію, з розміщенням його на сайті в рубриці "Огляди \ Обзоры", а також з розміщення посилання на публікацію у вашій пропозиції.

Як показує досвід, розгорнуті публікації на нашому ресурсі мають врази вищу відвідуваність та кількість переглядів, оскільки це нагода для потенційних відпочивальників отримати розгорнуту інформацію та враження від таких як і вони туристів. 

Даний проект є довготривалим у дії тож "детальний огляд" буде працювати на вас протягом років.

Даний проект насамперед буде корисний тим, кому недостаньо інформаційних площ, які надаються на сайті безкоштовно.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

Умови проекту:

Замовник протягом доби приймає на своїй території 2-4 предстаників порталу, максимально демонструючи усі можливості та переваги, які надаються відпочивальникам.

 Про послугу

Усі вищеперелічені послуги є методом пасивного просування. Дана послуга передбачає розміщення Вашої пропозиції у VIP-групі на першій сторінці порталу. Тобто ваша пропозиція тривалий час перебуватиме однією із перших у загальному переліку пропозицій, що суттєво вплине на збільшення кількості її переглядів всередньому у 4 рази. Замовити пропозицію можна або по телефону, або натиснувши кнопку "Замовити послугу".

УВАГА!!! Перед тим як зробити замовлення, переконайтеся, що інформація про вашу послугу розміщена у нас на сайті в Катплозі туристичних пропозицій. Якщо ні - розмістіть її. Це можна зробити безкоштовно перейшовши за посиланням: "Добавить в каталог"

Замовити послугуhelpЯкщо у вас з тих чи інших причин невдається додати інформацію на сайт:

 • не знаєта як
 • проблеми з інтернетом
 • не вистачає часу

Ми готові вам допомогти (при наявності вільних адміністраторів).Що таке «Велике прибирання»

У 2017 році ми запровадили нову послугу «Велике прибирання». Метою цієї послуги було насамперед покращити умови надання достовірної інформації про вашу туристичну послугу на сторінках «Каталогу туристичних послуг». Відповідно було запроваджене таке поняття як актуальність, за яким слідкують виключно надавачі туристичних послуг.

Як працює «Велике прибирання»

Раз у рік перед початком весняно-літнього туристичного сезону (переважно лютий місяць) здійснюється перевірка усіх пропозицій в Каталозі на відповідність актуальності в поточному році. Усі пропозиції, у яких інформація до цього моменту була обновлена і «Актуальність» виставлена на поточний рік отримують преференції над застарілими пропозиціями. А саме:

 • -          Ярлик «Актуально», який вказуватиме шукачам відпочинку що тут свіжа перевірена інформація.
 • -          Періодичну трансляцію на першій сторінці сайту, яка відбувається методом випадкового автоматичного вибору
 • -          Переміщення у верхню частину списку.

Про початок «Великого прибирання» повідомляємо за 2 тижні на e-mail.

Що необхідно зробити після отримання повідомлення про «Велике прибирання»

 1. Зайти на сайт та авторизуватися
 2. Перейти в пункт «Мои предложения» і зробити перевірку інформації. При потребі вести зміни.
 3. Обов’язково у полі «актуальність» вказати поточний рік.
 4. Очікувати до завершення перевірки.

Якщо усе гаразд, після завершення перевірки біля вашої пропозиції з’явиться значок «Актуально» і ви розпочнете участь у програмі преференцій.

Що означають значки актуальності:

actual hi Ваша пропозиція час від часу з’являється на першій сторінці сайту, а також переміщена у верх загального списку. Тобто ймовірність перегляду у вас врази вища ніж у неактуальних пропозицій
actual mid Ви залишаєтесь на своїй позиції, проте трансляція на першій сторінці припинена.
actual low Ваша пропозиція не обновлялася протягом 2 років, відповідно вона не транслюється на першій сторінці і в тих чи інших моментах може навіть понизитись в рейтингу.
undegroound Пропозиція понад 3 роки без змін. Вона на черзі на ймовірне видалення з порталу.

 

Що робити, якщо ви не встигли в зазначений період.

З 2018 року запроваджуємо можливість перевірки актуальності і в інший період. Проте дана послуга буде платною. Її вартість наразі становить 200 грн. для цього необхідно привести Вашу пропозицію у відповідність до поточного року і подати заявку на підняття у верх списку. Це можна зробити по телефону, з допомогою спеціального пункту меню, а також листом на мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. • kontekstУ вас недостатньо клієнтів.
 • Вам потрібні нові клієнти  вже і у найкоротші терміни.
 • Вам необхідно, щоб про вас довідалося якомога більше людей.

Вирішення цих проблем  -  просування в Інтернеті з  допомогою систем контекстної реклами. На сьогодні існує безліч методик і способів просування та розкрутки. Навіть даний портал є одним з таких методик. Проте, як показує досвід, спосіб просування через системи контекстної реклами на даний час є найефективнішим серед усіх способів та методів просування.

Тому, якщо  Вас не задовольняють попередні способи просування, спільно з нашими партнером веб-студією Sample-Soft пропонуємо пакети послуг зі швидкого просування в Інтернеті з допомогою систем контекстної реклами.  Результатом цього просування є:

 • розміщення інформації про вашу послугу на багатьох спеціалізованих сайтах;
 • розміщення інформації про вашу послугу на перших сторінках в пошукових мережах;
 • отримання візитів на ваш ресурс зацікавленої аудиторії, а відтак і нових клієнтів.Каталог туристичних послуг: про проект

Каталог туристичних пропозицій є основою нашого порталу. Він передбачає укладання розширеного каталогу туристичних послуг карпатського регіону, а ткож покликаний сприяти у їх просуванні  в мережі Інтернет. Даний проект постійно вдосконалюється, пропонуючи все нові і нові опції для зручності користування, даючи Вам змрогу якнайкраще презентувати себе та залучати нових відвідувачів та потенційних клієнтів. videoВідеоконтент на даний час є одним з найкращих способів репрезентувати себе і свою туристичну послугу для широкої аудиторії. Тож пропонуємо Вашій увазі створення відеоролика про Вашу туристичну послугу з подальшим розміщенням його у нас на сайті. Окрім цього даний матеріал зможете розміщувати і на своїх веб-сторінках чи навіть у соціальних мережах.molniyaПослуга «Молния» - короткі новини та анонси актуальних туристичних подій та маркетингових заходів.

Умови подання інформації в інформаційний блок «Молния»

Право на безкоштовне розміщення інформації отримує кожен «надавач пропозицій», який бодай раз скористався допоміжними послугами сайту (Розміщення пропозиції у ВІП-групі, Послуга «Огляди-Інфотур», послуги з виробництва сайту, послуги з виробництва мультимедійної продукції). Для інших – послуга надається за домовленістю.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

 

 Умови:  Вартість:
 Для тих, хто  бодай раз скористався платними послугами сайту  Безкоштовно (на 1 рік)
 На загальних підставах  30 грн. (за новину)
 Для закладів культури: музеї, галереї, фестивалі, театри, філармонії Безкоштовно (на постійній основі)

 

  * Оплата послуги здійснюється на карту ПриватбанкуreklamaДля збілшення аудиторії, котра отримає інформацію про вашу пропозицію чи послугу, пропонуємо розмістити графічний банер у нас на сайті.

Переваги:

 • Інформація постійно на виду, адже розміщена на усіх сторінках сайту
 • Наявність прямого посилання на ваш сайт чи потрібний ресурс

 foto

Про послугу:

Є потреба у якісних фотографіях для репрезентування вашої пропозиції чи послуги, а також якщо у Вас немає змоги розмістити інформацію про Вашу послугу на сайт. Ми це можемо зробити за Вас. У вартість входить збір інформації, робота фотографа та доїзд.

 

Умови:Сторінка 1 із 2

karpatyturinfo