Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fnews%2F2022%2Fny1-570x542
листопада 28, 2022

Новорічні та різдвяні тури у Карпатах від «Ворохта 365»

in # Новорічна колонка by admin
У цей не простий час таки відчути подих свята та дитинства сповна можна у Карпатах у туристичному комплексі «Ворохта 365». Саме в зимовий період тут дотримуються давніх гуцульських традицій, тут потужна зимова розважальна програма і що найголовніше це доступність такого способу перемикання від сьогодення. Як зазначають представники «Ворохта 365». Відпочинок у Карпатах узимку бездоганно підходить,… Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Джерела Карпат є невід’ємним туристичних багатством цього краю. Скільки їх тут – порахувати просто нереально. Вони найрізноманітніші як за властивостями так і за хімічним складом. І ця різнобарвність додає колориту кожному куточку карпатського регіону де б ви не були.

 

Закарпаття не виключення. Кількість мінеральних джерел на Закарпатті також порахувати неможливо, оскільки велика багато з них ще й досі потребує уваги науковців. Проте за попередніми офіційними даними їх налічується 382. І рекордсменом тут є Рахівщина (понад 90 джерел). Третина усіх мінеральних джерел розташована у селі Кваси (36 джерел). Також на мінеральні води багаті Свалявщина, та Міжгірщина.

Джерела Карпат є невід’ємним туристичних багатством цього краю. Скільки їх тут – порахувати karpatyturinfo