Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fnews%2F2022%2Fny1-570x542
листопада 28, 2022

Новорічні та різдвяні тури у Карпатах від «Ворохта 365»

in # Новорічна колонка by admin
У цей не простий час таки відчути подих свята та дитинства сповна можна у Карпатах у туристичному комплексі «Ворохта 365». Саме в зимовий період тут дотримуються давніх гуцульських традицій, тут потужна зимова розважальна програма і що найголовніше це доступність такого способу перемикання від сьогодення. Як зазначають представники «Ворохта 365». Відпочинок у Карпатах узимку бездоганно підходить,… Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Виноградів заманює туристів не лишень замком Канків, Чорною горою та іншими туристичними принадами. Він заманює туристів прямо з залізничного вокзалу. Кажуть залізниця у цей південно-західний куток Карпатського регіону з’явилася ще в далекому 1872 році.

 

Так от сьогодні особливістю цієї споруди чи вірніше об’єкта залізничної інфраструктури є об’єднання в обслуговуванні трьох стандартів залізниці. Тут прибувають звичні для України потяги по колії шириною 1520 мм., тут можуть курсувати потяги з Європи по так званій європейській вузькоколійці шириною 1435 мм., ну і найвидатнішим є Боржавcька вузькоколійка по якій курсує потяг колією шириною 750 мм. такий собі залізничний символ Об’єднаної Європи.

Проте в споруді вокзалу міста Виноградів криється ще один цікавий факт, який вартий туристичної уваги. Виявляється тут існує єдиний в Закарпатській області вокзал острівного типу, який приймає потяги по обидві сторони від споруди. Отож, прибувши на відпочинок у Виноградів потягом Львів-Солотвино обов’язково зверніть увагу на ширину колії – вона вас здивує, а при можливості не пропустіть нагоди прокататися на казковому потязі Боржавської вузькоколійки.

 

 karpatyturinfo