Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fnews%2F2022%2Fny1-570x542
листопада 28, 2022

Новорічні та різдвяні тури у Карпатах від «Ворохта 365»

in # Новорічна колонка by admin
У цей не простий час таки відчути подих свята та дитинства сповна можна у Карпатах у туристичному комплексі «Ворохта 365». Саме в зимовий період тут дотримуються давніх гуцульських традицій, тут потужна зимова розважальна програма і що найголовніше це доступність такого способу перемикання від сьогодення. Як зазначають представники «Ворохта 365». Відпочинок у Карпатах узимку бездоганно підходить,… Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Так, ми добре знаємо, що найвищою горою українських Карпат є гора Говерла (2061 м.). Але нам також відомо, що в Україні розташована лише невелика частина цієї гірської системи. Тому постає логічне запитання: чи тут найвищі гори Карпат.

На жаль, лідерство належить частині Карпат під назвою Татри в Словаччині. Знайомтеся: рекордсмена звуть Герлаховський Пік або по-місцевому «Герлаховський Штіт». Його висота – 2665 метрів, що майже на півкілометра вище за нашого лідера. Але з огляду на той факт, що середня висота Карпат 800-1200 метрів, нам теж є чим пишатися, адже двохтисячників не так то вже й багато.

 

 

 

 karpatyturinfo