Ворохта
(UA) Волоспад Шипіт / {RUS} Водопад Шипот
(UA) Водоспад Кам'янка \ (RUS) Водопад Каменка
Автодорога Н-13
(UA) Гірська річка Черемош \ (RUS) Горная река Черемош
Озеро Синевир
tb.php?src=%2Fimages%2Fnews%2F2022%2Fny1-570x542
листопада 28, 2022

Новорічні та різдвяні тури у Карпатах від «Ворохта 365»

in # Новорічна колонка by admin
У цей не простий час таки відчути подих свята та дитинства сповна можна у Карпатах у туристичному комплексі «Ворохта 365». Саме в зимовий період тут дотримуються давніх гуцульських традицій, тут потужна зимова розважальна програма і що найголовніше це доступність такого способу перемикання від сьогодення. Як зазначають представники «Ворохта 365». Відпочинок у Карпатах узимку бездоганно підходить,… Детальніше>>
Увійти

Увідійть у свій аккаунт

Логін *
Пароль*
Запамятати

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

орган - король музичних інструментів. Ще не так давно декілька сторічь тому орган був повсякденним явищем, такм як скажімо фортепіано. Нажаль сьогодні він уже в історії і є неабиякою екзотикою. Львів завжди славився своїми органами та органістами. ще до другої світової війни у Львові налічувалось 53 діючих інструменти, декілька фабрик з їх виробництва і по над 20 майстрів які уміли їх виготовляти та ремонтувати. загалом історія органів у Львові налічує понад 600 років.

Львів і сьогодні намагається тримати марку, проте нажаль у місті з діючих залишилось лише 4 органи. Усі вони доступні широкому слухачеві. Перший і найстаріший розташований в музеї історії релігії. Кажуть що колись він був у Костелі Святого Мартіна. Другий розташований в Костелі Святого Антонія. Третій - в Катедральному соборі, а четвертий в Костелі Святої Марії Магдалени, відомого ще як Дім органної музики.

 

 

 karpatyturinfo