Майдан – відкриття пам’ятника легендарному паровозу «Емілія»

0
news-emiliya

Як повідомляє Інформаційний центр Східниця, 7 серпня о 14:00 в селі Майдан Східницької територіальної громади відбудеться урочисте відкриття макета легендарного паровозу «Емілія», який стане часточкою до відродження Карпатської вузькоколійки у цьому регіоні.

Про історію і функціонування вузькоколійок в Карпатах ми писали багато. У даному інформаційному пості йдеться також про уже відому нашим читачам вузькоколійку «Верхнє Синьовидне – Мальансталь», про яку ми писали огляд і навіть відзняли документальний фільм.

Отож по попередніх світлинах можна судити що пам’ятний макет паровозу «Емілія» буде встановлено на залишках опор вузькоколійного моста що до сьогодні збереглися у селі Майдан. Знайти це місце просто, оскільки воно є обабіч центральної дороги що веде у село зі сторони сіл Кропивник та Рибник. Приємно констатувати що нарешті Східницька територіальна громада наважилась на туристичне та просвітницьке використання залізничної історії краю. Сподіваємося що це лишень старт і на туристів та прихильників залізницб очікує ще багато інформаційних приводів з цього краю.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

⭐⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐ ⭐⭐